PCA INŠTITÚT ISTER - Person-Centered Approach Institute

Naše akcie

PCA Inštitút – Ister Vás srdečne pozýva na ďalśí

INTENZÍVNY CELODENNÝ ENCOUNTER

v sobotu 05.12.2020 od 8,30 – do 19,00 hod v Bratislave

Encounterová skupina preložená na začiatok roka 2021 - nový termín podľa zmeny protipandemických opatreníAko náhradnú akciu Vám v tomto termíne ponúkame možnosť zúčastniť sa ONLINE encounterovej skupiny.

Facilitujú: Ivan Valkovič a Marta Špaleková prostredníctvom Zoom
Čas: 9:00 -  cca 17:00 hod. (6 hodín plus prestávky podľa dohody skupiny)
Cena: 40 eur
Prihlásenie max do 30.11.2020 tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS2IKfpLbdQjeAMoAVJo00SSZe2MPmyW6LBtfLBe2oLGyQyw/viewform?usp=sf_linkFACILITÁTORI: PhDr. Ivan Valkovič a Mgr. Marta Špaleková

Encouterové skupiny vychádzajú z princípov PCA (Person Centered Approach - prístup zameraný na človeka), ktorého zakladateľom je Carl Rogers. PCA je „nielen prístupom k psychoterapii, ale aj stanovisko, filozofia, prístup k spôsobu bytia, ktorý je vhodný do každej situácie, kde je cieľom rast človeka, skupiny, spoločenstva“. Encounterová skupina alebo aj „skupina stretnutí“ poskytuje príležitosť stretnúť sa navzájom hlbšie a osobnejšie. „V takejto skupine jednotlivec spoznáva sám seba a každého člena skupiny úplnejšie, ako je to možné v bežných spoločenských alebo pracovných vzťahoch.“ (cit. Carl Rogers)

PhDr. Ivan Valkovič – psychológ, PCA facilitátor a PCA supervízor, prekladateľ viacerých kníh Carla Rogersa do slovenčiny, "bard" rogeriánskej terapie na Slovensku.

 

 

Mgr. Marta Špaleková - vyštudovala sociálnu prácu, má ukončený supervízny výcvik, psychoterapeutický výcvik v PCA, výcvik v motivačných rozhovoroch a arteterapeutický výcvik. V praxi od roku 1998.

 

ČASOVÝ RÁMEC: 8:30 – 19:00 hod., 8 hodín zážitku, prestávky a obedňajšia pauza podľa dohody

Počet miest je limitovaný maximálnym počtom 16 účastníkov/-čiek.

CENAprihlásenie do 31.10.2020 zvýhodnená cena 55 eur, od 1.11.2020 65 eur.

Cena zahŕňa: prenájom miestnosti, odmena pre facilitátorov, administratíva. Obed nie je zahrnutý v cene.

PRIHLÁSENIE: https://forms.gle/WAaU5VnmBwtemBC6A

PODMIENKY ZRUŠENIA:

A) Ak účastník/-čka po zaplatení chce svoju účasť zrušiť, vložné nevraciame, ale môže za seba nájsť náhradu.

B) Ak budeme nútení zrušiť encounter z dôvodu epidemiologických opatrení prijatých v súvislosti s pandémiou COVID-19, akcia sa uskutoční v náhradom termíne. Ak účastníkovi/-čke nový termín nebude vyhovovať, vrátime mu/jej účastnícky poplatok (okrem 10% zo zaplatenej sumy za administratívne úkony).

MIESTO KONANIA: Centrum pre rodinu Kvapka, Ambulancia klinickej psychológie a psychoterapie pre deti a dospelých, Polianky 5 (budova Polianky Business Center, 2. poschodie – bývalý Potravinoprojekt), Bratislava – Dúbravka

Obed - v blízkom okolí môžete využiť Vietnamskú reštauráciu v Kauflande (3 min. peši) alebo reštauráciu Black Rose (6 min. peši)

Ubytovanie si účastníci zabezpečujú individuálne.

Doprava na miesto konania:

MHD – bus 84, 83, 20. Zastávka Húščavova (3 minúty chôdze od zastávky)

AUTOM -  z diaľnice – odbočiť za Tescom Lamač, smer Dúbravka (cca 5 minút od Tesca alebo z tunela Sitina). Z hlavnej cesty odbočiť smer Kaufland – Dúbravka, budova Polianky Business Center je prvá odbočka doprava hneď za odbočkou na parkovisko Kauflandu. Pred budovou je veľké parkovisko, ak je obsadené, je možné parkovať pri Kauflande.

GPS súradnice: 48°10’30.4″N 17°3’30.41″E

KONTAKT: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Tešíme sa na Vás!

                Martina Bottová a Andrea Belicová

PCA INŠTITÚT ISTER

Muráň 210
049 01 Muráň


Tel.: +421 908 915 958
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.pcaister.sk

PCA Inštitút Ister © 2018