PCA INŠTITÚT ISTER - Person-Centered Approach Institute

Dlhodobý výcvik

PCA Inštitút - Ister plánuje otvorenie nového komplexného psychoterapeutického výcviku v Prístupe zameranom na človeka. Chceme poskytovať vzdelávanie, ktoré rešpektuje legislatívny rámec vzdelávania v psychoterapii na Slovensku. Preto sme v spolupráci so Slovenským inštitútom pre vzdelávanie v psychoterapii (SIVP) v procese reakreditácie projektu Certifikačného študijného programu v certifikovanej pracovnej činnosti psychoterapia. Tento projekt upravuje vzdelávanie v oblasti zdravotníctva a je to štandard aj pre nezdravotnícke povolania. Nateraz je reakreditácia zdržiavaná procesmi na Ministerstve zdravotníctva SR.

Po schválení nového projektu SIVP zverejníme podrobné podmienky pre vstup do výcviku, prebehne prihlasovanie a výber záujemcov. Veríme, že v priebehu roka 2023 budeme môcť znova začať dlhodobý výcvik.

V prípade záujmu o zasielanie aktuálnych informácií ohľadom výcviku v Prístupe zameranom na človeka nás môžete kontaktovať mailom s vyjadrením súhlasu so zaradením do nášho mailinglistu na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Výcviky a vzdelávanie

PCA INŠTITÚT ISTER

Muráň 210
049 01 Muráň


Tel.: +421 908 915 958
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.pcaister.sk

PCA Inštitút Ister © 2018